Velkoobchodní nabídka:

Vytiskněte si slevový kupon:

kupon

 

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu a díky modernímu designu také elegantním doplňkem.

Naše společnost nabízí následující typy sítí proti hmyzu:

Okenní síť pevná uchycená OZK
  • Pevné okenní - Nejčastější a také nejjednodušší ochrana proti létavému hmyzu. Síťovina v hliníkovém rámu je na okně uchycena pomocí otočných háčků, což umožňuje její snadné vyjmutí v případě potřeby čištění apod.
  • Samozavírací dveřní - Síťové dveře opatřené samozavíracími panty, které vždy zajistí dovření sítě na rám.
Rolovací síť vertikální
  • Rolovací (okenní i dveřní) - Výhodou rolovací sítě je možnost snadné prostupnosti např. okna. Samotná síť je v tomto případě uložena v hliníkové schránce, ze které se pohybem v obvodových vodících lištách postupně odvíjí.

 

Posuvná dveřní síť
  • Posuvné dveřní - Konstrukce posuvné sítě umožňuje snadné a tiché otevírání a zavírání pojezdem ve vodících lištách. 

 

Plisé síť detail
  • Plisé (okenní i dveřní) - Elegantní řešení se skládanou sítí - pro zakrytí velkoplošných otvorů lze spojovat i několik dílů za sebou. Jednoduchá manipulace bez spodního přechodového profilu.


Ke každé objednávce přistupujeme individuálně.

Při zaměření a osobní konzultaci Vám naši technici doporučí optimální řešení sítě na míru pro okna i dveře.


Pevná okenní síť uchycená obrtlíky

 

  • Rám je vyroben z hliníku a povrchově chráněn vypalovacím lakem. Díky široké nabídce barev sítě dokonale sladíme s Vašimi okny - vybrat si můžete ze základních odstínů bílé a hnědé, několika druhů nástřiku imitace dřeva, renolitových folií; případně nástřik dle vzorníku RAL.

 

  • Používáme výhradně  síťovinu špičkové  kvality značky Saint Gobain (poplastované sklolaminátové vlákno). Nepodléhá korozi a velmi dobře snáší teplotní rozdíly. Není tedy nutné sítě na zimu demontovat. Jsou dodávány v barvě šedé a černé.