Velkoobchodní nabídka:

Výsuvné

Výsuvná markýza Výsuvné markýzy nabízejí mnohostranné použití pro zastínění teras, lodžií a balkónů, zahradních restaurací a venkovních prostor, nad výkladní skříně a portály

Kazetové

Kazetová clona Kazetové clony s kastlíkem malých rozměrů jsou výrazným doplňkem sortimentu v oblasti uzavřených slunečních clon. Elegantní vzhled kazetové clony s minimálními rozměry kastlíku umožňuje její použití při požadavku maximálních rozměrů zastínění 500 x 225 cm. Praktický upevňovací systém je vhodný pro montáž na stěnu i strop. Dokonalé ukrytí látky v kastlíku umožňuje výrazné prodloužení její životnosti.

Balkonové

Balkónová markýza Markýza k zakrytí nechráněného balkonu, jako protisluneční zastínění a současně i proti nežádoucím pohledům.
   

Svislé clony

Svislé venkovní markýzy, jsou venkovní textilní rolety, které se používají u menších oken. Jsou tvořeny kazetou s hřídelí na které je navinutá látka a vedením, přičemž kazeta a vedení se většinou uchycují zvlášť.

Zastínění zimních zahrad

K zastínění zimních zahrad se používá vnitřní stínění, které je cenově nejdostupnější. Jeho provoz nevyžaduje žádné další náklady, je použitelné za každého počasí. Účinnost je oproti venkovnímu stínění menší, protože sluneční energie prochází sklem a mění se na tepelnou. Lepší výsledky vykazují materiály s reflexní odrazivou vrstvou.

Vnitřní stínění K zastínění zimních zahrad se používá vnitřní stínění, které je cenově nejdostupnější. Jeho provoz nevyžaduje žádné další náklady, je použitelné za každého počasí. Účinnost je oproti venkovnímu stínění menší, protože sluneční energie prochází sklem a mění se na tepelnou. Lepší výsledky vykazují materiály s reflexní odrazivou vrstvou.
Venkovní stínění

Nebo venkovní stínění, které je z hlediska pořizovací ceny nákladnější. Jeho provoz nevyžaduje žádné náklady, pouze v případě motorového ovládání nepatrná spotřeba elektrické energie. Není použitelné v případě že padá nebo je napadaná větší vrstva sněhu. Účinnost je velmi dobrá, sklo se ohřívá jen minimálně, v případě kombinace s klimatizací šetří el.energii a současně příjemně tlumí sluneční svit. Nejlepší výsledky přináší v provedení s elektropohonem ovládaným automatikou pro zimní zahrady. Tato pracuje na základě povelů vydávaných slunečním senzorem v kombinaci s pokojovým termostatem. Ochranu před nepříznivými povětrnostními vlivy zabezpečují senzory deště a větru.

Pergola

Pergola MIRANDA Pergola MIRANDA je založena na novém systému, který kombinuje přednosti klasické dřevěné pergoly a použité moderní technologie. Látkové zastínění ovládané motorem skýtá ochranu proti slunečnímu záření a proti dešti. Plynový napínací mechanismus ukrytý uvnitř vazníků zaručuje dokonalé napnutí látky i při částečném vysunutí. Pomocí lehké hliníkové konstrukce a desek polykarbonátu upevněných mezi vazníky lze pergolu zastřešit.